Taş fırın Ustası Habip Erdem

Taş fırın ustası olabilmek için, babadan gelen taşfırın mesleğine özenle ve itina ile bağlanıp yaptığım işlerden en üst kaliteyi benimseyerek çalışıp bu günlere gelmeyi başardım.

Kaliteli işçilik ve disiplin anlayışım ile her geçen gün ferefanslarımın üstüne ekleyerek devam etmekte olup ekipman ve çalışmak için ihtiyaç duyduğum malzemeleri yenilemekteyim.

Sizin için kuracağım taş fırın için gerekli analizleri özenle ve itina ile yapmaktayım. Göstermiş olduğum bu itina ve özen, gereksiz yere harcanacak ödemenin önüne geçmekte olup en azından taş fırın için ayırmış olduğunuz bütçeyi de zorlamadan hatta artan miktar ile işyerinize daha farklı yatırımlar yapmanıze sebep olacak çok güzel bir durum meydana getirmektedir.

Sağlıklı bir fırın kurulumu için, işinde uzman bir ekip kullanılan malzemelerin kaliteliliği ve tecrübe sahibi bizler gibi ustalar ile çalışmanız en doğrusu olacaktır.

Bu doğru seçimler ile yapılan fırın kurulumları uzun yıllar sorun çıkarmadan zamana meydan okuyarak size hizmet edecektir.

Taş fırın yapım ustalığı iyi olan ve geçmişinde bu işlerle uğraşan ustalara işinizi emanet etmeniz en doğru olandır.

Taşfırın İmalatını 1 defa işterinize uygulayacağınızı sakın unutmayın. Bu sebepten en iyi usta ile çalışmanız doğru olacaktır.

Taş Fırın Ustası

taş fırın ustası
taş fırın ustası

Yaptığımız taşfırın, karafırın ve diğer fırınlarda en iyi kalitede malzemeler kullanmayı benimseyip siz değerli müşterilerimize bu konularda telkinlerde bulunarak yol göstermekteyiz.

Bu sektörde usta olmak 1 yıllık veya birazdaha fazla tecrübe ile olabilecek bir meslek olmadığından dolayı taşfırın imalatı yaptıracağınız usta’nın ;

Meslek geçmişine, atadan almış olduğu tecrübe ve bilgileri tenkit etmeye dikkat ederek işlerinizi emanet ediniz.

Kara fırın ustası ve diğer fırın ihtiyaçlarınız için arayabileceğiniz acil telefon hattımı siz değerli müşterilerimize beyan ederim.

Bizi istediğiniz zaman arayabilir, bilgi alabilir istek ve önerilerimizi siz değerli mnüşterilerimize memnuniyetle aktarabiliriz.

Çevre ilçeler veya çevre illere çok rahat hizmet verebilmekle beraber uzaklara, istanbul, ankara veya izmir gibi illere de hizmet vermekteyim.

Fırın İmalatı  için düzenlediğim diğer sitemi de ziyaret edebilirsiniz.

0536 646 0101